MUZEUM FAUNY I FLORY MORSKIEJ W JAWORZU

Wszyscy uczniowie naszego ośrodka odwiedzili Muzeum Fauny i Flory Morskiej w Jaworzu. Była to niezwykle cenna lekcja biologii i geografii. Zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca, a także polecamy spacer po Jaworzu i jego okolicach.

Dodane dnia: 12.11.2018

AKCJA SEGREGACJA

2 X WIĘCEJ, 2 X SZYBCIEJ…

Akcja segrekacja Akcja segregcja Akcja segregacja

To hasło tegorocznej akcji „Sprzątania Świata”. Celem jej jest wspomożenie selektywnej zbiórki odpadów. Każdy z nas na co dzień boryka się z ich segregowaniem , dlatego konkurs, który zorganizowała pani Beata, okazał się strzałem w dziesiątkę. Uczyliśmy się segregować odpady według nowych zasad, czyli jakie są kolory pojemników i co do nich wrzucamy. Na koniec każda klasa musiała przygotować plakat podsumowujący tę ważną akcję. Mamy nadzieję, że każdy będzie wdrażał te nowe zasady w codziennym życiu!

Dodane dnia: 12.11.2018

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
Wybory do SU Wybory do SU Wybory do SU

Jak co roku początek jesieni w naszym ośrodku kojarzy się z wyborami do Samorządu Uczniowskiego. Wybrani kandydaci przygotowali swoje plakaty wyborcze tak, aby każdy mógł się zapoznać z ich programem. W dniu 01.10.2018 roku odbyły się wybory. Każdy uczeń i pracownik szkoły miał prawo głosu. Rywalizacja była bardzo zaciekła. Po komisyjnym przeliczeniu głosów przewodniczącym został: Klaudiusz K., a jego zastępcami: Filip. K, Ksawery B i Jakub M.

Dodane dnia: 12.11.2018

„Wykształcenie to dobro, którego nikt nie jest w stanie nas pozbawić”

MENANDER

Święto KEN Święto KEN Święto KEN

15 października Samorząd Uczniowski przygotował krótki apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Były piękne życzenia, wesołe rady dla pedagogów, zdjęcia naszych uśmiechniętych nauczycieli i wychowawców, a także własnoręcznie przygotowane przez nas kartki. W tym szczególnym dniu nie mogliśmy zapomnieć o naszym drogim gronu pedagogicznym. Jeszcze raz dziękujemy za trud włożony w naszą edukację i wychowanie.

Dodane dnia: 12.11.2018

DRODZY RODZICE I OPIEKUNOWIE PRAWNI!

Dnia 27. 09. 2018 r. (czwartek) zapraszamy na pierwsze zebranie, które odbędzie się o godz. 16.30 w świetlicy naszego Ośrodka. Jednocześnie informujemy, że składka NW ubezpieczenia na ucznia wyniesie 34 złote, a firmą ubezpieczającą naszych wychowanków jest Allianz.

Dodane dnia: 09.09.2018

LISTA PODRĘCZNIKÓW SZKOLNYCH NA ROK SZKOLNY 2018/2019
Drodzy rodzice i opiekunowie prawni poniżej publikujemy listę dotowanych podręczników szkolnych dla klasy siódmej i ósmej szkoły podstawowej, oraz dla klasy trzeciej gimnazjum.
LISTA PODRĘCZNIKÓW *.doc

Dodane dnia: 25.06.2018

STARSZE >>>